Start Aktualności Jak będą wyglądać mieszkania przy Wałowej? Zobacz wizualizację

Jak będą wyglądać mieszkania przy Wałowej? Zobacz wizualizację

Mieszkania powstaną w ramach społecznej inicjatywy mieszkaniowej

przez Nysa Hot

Duże zainteresowanie mieszkaniami w ramach Społecznej Inicjatywy Mieszkaniowej. Powołana do tego spółka mocno przyspieszyła z budową 61 mieszkań przy ul. Kramarskiej, a niedługo poznamy wykonawcę kolejnej tego typu inwestycji.

Mieszkania w centrum Nysy

Do nyskiego magistratu trafiło ponad 140 wniosków o mieszkania przy ul. Kramarskiej. Spółka SIM Nysa równie dużego zainteresowania spodziewa się w przypadku budowy bloków przy ul. Wałowej, w najbliższym sąsiedztwie gmachu NDK.  W obu przypadkach przyszli mieszkańcy będą partycypować w kosztach budowy. – Bardzo cieszę się z dużego zainteresowania  tego typu projektem  – mówi Prezes SIM Nysa, Adam Kozłowski. – To dobrze rokuje na przyszłość. Mowa oczywiście o naborach do kolejnej  inwestycji spółki, tym razem przy ul. Wałowej, w równie dobrej lokalizacji jak w przypadku bloków przy ul. Kramarskiej.

SIM przy Wałowej zamierza wybudować 36 mieszkań o powierzchni mieszkalnej ponad 2.000 m2, z dostępem do garażu podziemnego. Pomiędzy bokami przewidziano skwer z zielenią. Przetarg będzie ogłoszony na przełomie lutego i marca, a mieszkania będą oddane do użytku prawdopodobnie w II kwartale 2025 roku.

Kolejna inwestycja o podobnych charakterze planowana jest przy Szlaku Chrobrego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź