Start Hot Jak będą wyglądać nowe bloki przy Zwycięstwa?

Jak będą wyglądać nowe bloki przy Zwycięstwa?

przez Nysa Hot

Choć o tej inwestycji mówi się od roku, dopiero zaczynają pojawiać się pierwsze szczegółowe informacje. Przy Zwycięstwa mają powstać 2 bloki.

Inwestycja będzie ulokowana na miejscu nowego placu do zabaw przy garażu, co budzi spore kontrowersje. Plac dla dzieci będzie przesunięty w inne miejsce. O tym, czy inwestycja rozpocznie się jeszcze w tym roku dowiemy się na najbliższej sesji Rady Miejskiej w Nysie, zaplanowanej na ostatni tydzień sierpnia.

Ten sam developer buduje blok przy Franciszkańskiej, gdzie do dyspozycji mieszkańców będzie ponad 50 nowych mieszkań. Wcześniej inwestor z Namysłowa wybudował blok przy Głuchołaskiej 13.

Doliczając do tego bloki ARN przy Franciszkańskiej, Kraszewskiego i Tkackiej oraz plany budowy osiedla na byłym Transbudzie, w ciągu 2-3 lat w Nysie przybędzie kilkaset nowych mieszkań.

 

Powiązane artykuły

1 komentarz

Realista 18 sierpnia 2020 - 03:15

Żeby miejsc parkingowych było 3 na gospodarstwo domowe z racji na posiadanie auta przez każdego z rodziców + nastolatka jeżdzącego na studia

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź