Start Aktualności Jak wybrać idealny fotelik samochodowy dla Twojego dziecka?

Jak wybrać idealny fotelik samochodowy dla Twojego dziecka?

przez Nysa Hot

Przy doborze akcesoriów niemowlęcych i dziecięcych bardzo ważne są jakość, wielofunkcyjność oraz bezpieczeństwo. Szczególnie jeśli chodzi o podróże samochodem. Wybierz fotelik, który zapewni dziecku komfort i bezpieczeństwo podróżowania, a Tobie łatwość montażu i obsługi oraz okaże się rozwiązaniem długoterminowym.

Cybex Sirona – kompatybilność z Twoim samochodem i inne istotne czynniki

Fotelik samochodowy Cybex Sirona jest nowoczesnym produktem o niezwykłej funkcjonalności. Przystosowany dla dzieci o wzroście od 61 do 105 cm i nawet 20 kg wagi umożliwia użytkowanie nawet do czwartego roku życia. Fotel z serii Cybex Sirona wyposażony jest w podstawę Isofix, którą połączysz z ukrytymi w kanapie tylnej mocowaniami. W ten sposób zapewnisz dziecku maksimum bezpieczeństwa. Cybex Sirona posiada stabilizującą nogę, zapewniającą bezpieczeństwo w przypadku zderzenia czołowego, a także wzmocnienie powłoki bocznej, rozkładające siłę uderzenia przy zderzeniach bocznych.

Wszystko, co musisz wiedzieć o Cybex Sirona: Szczegóły produktu dla wymagających rodziców

Cybex Sirona (https://vexpi.pl/produkt/foteliki-samochodowe/foteliki-samochodowe-0-18-kg/cybex-sirona-gi-i-size/) jest fotelikiem samochodowym, który możesz zamontować zarówno tyłem do kierunku jazdy (RWF – rekomendowane przez pierwsze piętnaście miesięcy życia dziecka i do osiągnięcia 76 cm wzrostu) jak i przodem (FWF). Producent deklaruje w najbliższym czasie doposażyć model Cybex Sirona we wkładkę adaptującą dla najmłodszych. Foteli Cybex Sirona wyposażony jest w pięciopunktową regulację kąta nachylenia oparcia, a dzięki zintegrowanej bazie Isofix zapewnia łatwość umieszczania w nim dziecka. Skręt 360º zapewni Ci do niego łatwy dostęp. Fotelik samochodowy Sirona posiada nowy system wentylacji, zapewniający dziecku przyjemne odczucie chłodu przy podwyższonej temperaturze otoczenia.

Czy wiesz już, jaki fotelik samochodowy będzie idealny dla Twojego dziecka?

Wybierając fotelik samochodowy dla dziecka warto wziąć pod uwagę jego rozwój i możliwość dostosowania produktu do jego wymagań. Cybex Sirona posiada regulowane, pięciopunktowe pasy, nowoczesną, zintegrowaną bazę Isofix z możliwością obrotu i wygodnego ustawienia fotelika względem kierunku jazdy. Ważne, by produkt zapewniał maksymalne bezpieczeństwo przy ewentualnym zderzeniu. W przypadku fotelików Cebex Sirona masz skutecznie działającą ochronę boczną oraz nogę stabilizującą, podpierającą konstrukcję do podłogi samochodu. Dzięki nowoczesnym materiałom i zastosowaniu dopracowanej technologii fotelik Cybex Sirona zapewnia optymalne bezpieczeństwo, wygodę i rośnie wraz z dzieckiem.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź