Start Rozrywka Jaka gwiazda wystąpi na letnim sylwestrze?

Jaka gwiazda wystąpi na letnim sylwestrze?

przez Nysa Hot

Jak co roku czeka nas wystrzałowe lato. Oczywiście wszystko za sprawą Festiwalu Ognia i Wody, który odbędzie się 20 lipca. W tym roku czeka nas wyjątkowa, bo jubileuszowa, X edycja tego wydarzenia.

Jak co roku tysiące nysian i turystów z plaży i wałów Jeziora Nyskiego śledzić będzie efektowne pokazy fajerwerków. Wystąpią trzy najlepsze firmy z ostatnich lat, które mają przygotować niezapomniane show na wodzie i na niebie. – Za sprawą finalistów spodziewamy się bardzo wysokiego poziomu pokazów – ocenia Prezes ARN w Nysie, Bogdan Wyczałkowski.

Muzyczną gwiazda wydarzenia będzie zespół Ich Troje. Z pewnością więc nie zabraknie najpopularniejszych przebojów Michała Wiśniewskiego i spółki. Zespół największe triumfy świecił na początku wieku, ale wciąż sporo koncertuje i ma oddane grono wiernych fanów, a hity Ich Troje zna chyba każdy.

Organizatorzy nie zapominają również o najmłodszych – jak co roku będą gry i zabawy dla dzieci przygotowane przez animatorów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź