Start Aktualności Jarmark produktów regionalnych w Dekadzie

Jarmark produktów regionalnych w Dekadzie

W galerii kupimy oscypki, ale również produkty z powiatu nyskiego

przez Nysa Hot

Kto przegapił okazję i nie zakupił produktów lokalnych podczas Rabatkowa w ośrodku AKWA Marina, teraz będzie miał kolejną szansę. W środę 15 września w galerii Dekada odbędzie się jarmark właśnie z produktami regionalnymi.

Produkty regionalne w galerii Dekada

Poprzednia edycja cieszyła się dużym zainteresowaniem mieszkańców Nysy. Stąd szybka decyzja wystawców i dyrekcji pierwszej nyskiej galerii o ponownym zorganizowaniu jarmarku. Na specjalnej wysepce przy wejściu głównym lub w centralnym holu zakupimy m.in. swojskie wędliny, chałwę, czy też różne rodzaje sera, miodów i przetworów. Gości już z daleka będzie kusić zapach grillowanych oscypków.

Odwiedzając galerię przy Kolejowej o produkty regionalne od naszych rodzimych dostawców można zapytać w markecie Carrefour. Są to m.in. wędliny, pieczywo, czy też wyroby alkoholowe. Kto woli sam robić przetwory i poszukuje oryginalnych słoików i buteleczek, musi koniecznie odwiedzić sklep Tedi. To prawdziwa skarbnica wszelkiego rodzaju przydatnych w kuchni przedmiotów.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź