Start Aktualności Jeden Lewiatan już otwarty, wkrótce otwarcie drugiego

Jeden Lewiatan już otwarty, wkrótce otwarcie drugiego

przez Nysa Hot

Idą święta i to już ostatni dzwonek, by zrobić wszystkie niezbędne zakupy. Nie tylko świątecznym asortymentem kuszą kolejne sklepy w Nysie. My odwiedziliśmy ostatnio m.in. nowy Lewiatan w Galerii Nyskiej. 

W galerii na Rynku otwiera się coraz więcej punktów, mamy tam m.in. sklep Esotiq (Esotiq wchodzi do Nysy). To pozycja obowiązkowa dla nowoczesnych kobiet, lubiących dobry styl. Znajdziemy tam także punkt zajmujemy się sprzedażą, wymianą, skupem oraz serwisem telefonów komórkowych. Kolejny ciekawy punkt to nowy, duży sklep Lewiatan.  To jeden z najlepiej zaopatrzonych sklepów w Nysie.

W Lewiatanie znajdziemy praktycznie wszystko, co jest potrzebne na świątecznym stole, ale także na co dzień.  Sklep oferuje m.in. świeże warzywa, owoce, nabiał, pieczywo z lokalnej piekarni oraz najwyższej jakości mięso i wędliny.

Uspokajamy też stałych klientów sklepu marki Lewiatan, położonego naprzeciwko galerii. Ten punkt zostanie niedługo ponownie otwarty. Będzie nieco różnił się od dobrze znanego nam do tej pory sklepu, ale dla stałych klientów powinna być to zmiana na plus.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź