Start Na sygnale Jedynki Kolbiarza

Jedynki Kolbiarza

przez Nysa Hot

Dziś podczas konwentu wyborczego KWW Kordiana Kolbiarza poznaliśmy nazwiska liderów okręgów wyborczych. O najlepsze wyniki na listach powalczą Łukasz Bogdanowski, Sebastian Jankowicz, Edward Hałajko i Adam Zelent. Kordian Kolbiarz wystartuje z śródmieścia. Z jakimi szansami? O tym zdecydujemy wspólnie, idąc do wyborów.

Obecny Burmistrz, podobnie jak 4 lata temu Jolanta Barska, założył własny komitet wyborczy. Zdementował w ten sposób plotki o przynależności do jakiejkolwiek partii. Podczas spotkania w restauracji Redos przedstawiono nie tylko nazwiska kandydatów na radnych do rady gminy, ale przede wszystkim program wyborczy. Wiele z punktów to kontynuacja obecnej polityki włodarza miasta, nastawionej głównie na dobre miejsca pracy, inwestycję w dzieci i tanie mieszkania. 

Nowością jest uruchomienie międzynarodowego przedszkola i szkoły podstawowej, budowa żłobka przy ul. 11 listopada oraz utworzenie rodzinnego parku rozrywki. Według planów do roku 2023 ma powstać 600 nowych mieszkań i 2000 nowych miejsc pracy. – Położyliśmy nacisk na inwestycję w naszych najmłodszych – powiedział podczas spotkania Kordian Kolbiarz. – W planach na kolejne lata nie może zabraknąć również remontów dróg. To jeden z najczęstszych tematów podczas moich spotkań z mieszkańcami Nysy i sołectw. 

Podczas konwentu nie podano nazwisk liderów na listach do rady powiatu. Wybory samorządowe już 21 października br.

 

fot. KWW Kordiana Kolbiarza

{loadposition pos1} 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź