Start Sport Jerzy Brzęczek w Nysie

Jerzy Brzęczek w Nysie

przez Nysa Hot

– Po co jedziemy na Euro 2020? Na pewno chcemy zagrać więcej niż trzy mecze – zdradził podczas dzisiejszego spotkania z młodzieżą selekcjoner reprezentacji Polski, Jerzy Brzęczek. 

Wizyta w Nysie to kontynuacja spotkań na których selekcjoner zachęca młodzież do uprawiania sportu. Jak sam wspominał, kiedyś takie spotkanie jak był dzieckiem zrobiło na nim spore wrażenie. Z kolei o wrażenia pracy z takimi gwiazdami jak Milik czy Lewandowski pytali młodzi chłopcy z różnych grup młodzieżowych Polonii Nysa. Na ponad godzinnym spotkaniu Brzęczek przypominał, że zawód piłkarza oznacza wiele wyrzeczeń, a nastolatkowie muszą szybko wydorośleć. Dzieci pytały m.in. o karierę piłkarską i reprezentacyjną oraz szanse wyjścia z grupy na Euro 2020, czy też o debiut Brzęczka w dorosłej reprezentacji. Po spotkaniu był również czas na wspólne zdjęcia i rozdawanie autografów. Mimo, że selekcjoner miał jeszcze umówione inne spotkania, wykazał się dużą cierpliwością i nikt nie opuścił Hali Nysa bez cennego podpisu.  

fot. nysa.eu

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź