Start Aktualności Jesienią food trucki ponownie w Nysie!

Jesienią food trucki ponownie w Nysie!

przez Nysa Hot

Zapowiadali że wrócą, i tak właśnie będzie. Po wielkim zainteresowaniu majowym zlotem food trucków, budki na kółkach z pysznym jedzeniem znów przyjadą do Nysy. Tym razem dań z całego świata będziemy mogli spróbować w dniach 11-13 października. Food trucki ponownie zameldują się obok Hali Nysa.

Zjedliście nas – takie karteczki mogliśmy oglądać na zakończenie majowego zlotu food trucków w naszym mieście. Zainteresowanie Nysan tym wydarzeniem przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów, którzy już po pierwszym dniu imprezy musieli jechać po zapasy produktów, by nakarmić wszystkich chętnych. Gastronomowie uwijali się jak w ukropie, a kolejki po burgery, owoce w czekoladzie czy belgijskie frytki wcale nie malały. Podobnie będzie zapewne i tym razem.

Organizatorzy znów przygotują dużo pysznego jedzenia. Będzie też duża strefa dla dzieci i młodzieży, roll bary z piwem, a także konkursy smakowe i zręcznościowe z nagrodami. Na koniec chcieliśmy napisać – oby dopisała pogoda, ale jak pokazał majowy zlot, żadna aura Nysanom niestraszna, gdy burczy im w brzuchach, a w perspektywie jest menu z pysznościami z różnych zakątków świata.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź