Koniec lata i koniec imprez nad Jeziorem Nyskim? Nic z tych rzeczy! Ośrodek Rekreacji AKWA Marina już teraz zaprasza na II edycję wydarzenia Jesienna spiżarnia.
W zeszłym roku impreza przyciągnęła prawdziwe tłumy, a wystawcy przygotowali sporo ciekawego asortymentu. Jak zawsze nie zawiodły koła gospodyń wiejskich.
W czasie wydarzenia mogliśmy skosztować m.in. pajdy ze smalcem i ogórkiem kiszonym, pierogów ruskich czy z serem, a także pierogów z dynią i zupy dyniowej. Nie zabrakło produktów lokalnych wykonanych z naturalnych materiałów.
Były miody, przetwory, ręcznie robione ozdoby, zabawki dla dzieci z naturalnych materiałów i szeroka gama ciast do wyboru.
W tym roku ma być podobnie. Plan i datę tegorocznej Jesiennej spiżarni poznamy niebawem. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zeszłego roku - Facebook oraz Facebook.
Reklama
Ostatnie komentarze
Autor komentarza: Witek
Treść komentarza: Pływający na skuterach najwyraźniej mylą jezioro z torem wyścigowym, a przepisy z sugestiami. Czekamy na moment, w którym policja wodna w końcu przypomni im, że nie są bezkarni. Nadto to, co wyprawiają skuterzyści na terenie Natura 2000, to czyste barbarzyństwo. Prawo jasno chroni ten obszar, a tymczasem mamy do czynienia z totalną samowolką i niszczeniem przyrody na oczach wszystkich. Gdzie są służby odpowiedzialne za ochronę środowiska?!
Data dodania komentarza: 10.05.2026, 19:33
Źródło komentarza: Groźny wypadek na Jeziorze Nyskim. Skuter wodny uderzył w rower wodny
Autor komentarza: SiwyONY
Treść komentarza: Tak, stabilna praca szczególnie jak Cię będą sądzić za postrzelenie lub zabójstwo nielegalnie przekraczającego granicę imigranta.
Przywołując słowa przysięgi "przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego"
To stabilność będzie w pierdlu, bo będzie witk i opierunek, a HONORU to za grosz Politycy nie mają do munduru.
Data dodania komentarza: 19.04.2026, 13:44
Źródło komentarza: Wojskowe targi pracy w Nysie. Tysiące odwiedzających i nowoczesny sprzęt
Autor komentarza: Ilona
Treść komentarza: U mnie to się sprawdziło głównie przy takich codziennych zakupach, kiedy nie chce mi się za bardzo analizować wszystkiego. Wpisuję hasło, dostaję kilka propozycji i po prostu wybieram. Może przy bardzo konkretnych, specjalistycznych rzeczach nadal będę szukać po swojemu, ale do większości rzeczy to rozwiązanie jest naprawdę wygodne.
Data dodania komentarza: 30.03.2026, 14:49
Źródło komentarza: Von Halsky. AI od InPost zmieni zakupy online
Autor komentarza: meskalina
Treść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦♀️
Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05
Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańców
Autor komentarza: erni
Treść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?
Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24
Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RP
Autor komentarza: kierowczyni
Treść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?
Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52
Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerów
Reklama
Reklama


Napisz komentarz
Komentarze