Start Aktualności Jest nowy dyrektor nyskiego pośredniaka

Jest nowy dyrektor nyskiego pośredniaka

przez Nysa Hot

Dziś w siedzibie Starostwa Powiatowego, Starosta Nyski Andrzej Kruczkiewicz oraz Wicestarosta Nyski Damian Nowakowski wręczyli nominację Tomaszowi Wróblowi na stanowisko dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie.

– Tomasz Wróbel spełniał wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. W toku postępowania konkursowego wykazał się dobrą znajomością przepisów z zakresu ustroju samorządu terytorialnego, rynku pracy i instrumentów wsparcia, finansów publicznych i zamówień publicznych, promocji zatrudnienia i aktywizacji lokalnego rynku pracy. Jako długoletni pracownik Powiatowego Urzędu Pracy, doskonale zna strukturę organizacyjną urzędu i zadania stawiane przed tą jednostką. Posiada też nieodzowne doświadczenie w zarządzaniu zespołem. W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej wykazał się dużymi umiejętnościami interpersonalnymi – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Przypomnijmy, że wcześniej dyrektorem pośredniaka była Małgorzata Pliszka, która przeszła na emeryturę.

Foto: Starostwo Powiatowe w Nysie

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź