Start Aktualności Jutro rusza atrakcyjny konkurs GP Nysa

Jutro rusza atrakcyjny konkurs GP Nysa

Co tydzień do wygrania hulajnogi elektryczne

przez Nysa Hot

Kierowcy, którzy skorzystają z Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów na GP Nysa w dniach 2-29 listopada br., mają szansę na wygranie nagród. Przypominamy zasady zabawy.

Rozbudowa linii diagnostycznej na GP Nysa

Aby mieć szansę na wygranie czterech hulajnóg elektrycznych, musimy przede wszystkim wykonać badanie techniczne samochodu w firmie P.H.U. GP Grochalski-Pięt Sp.J przy ul. Zwycięstwa 2. Później  należy zadzwonić na numer 77 440 04 44 do Radio Nysa, w chwili gdy prezenter poda pytanie konkursowe. Uczestnik, który jako pierwszy udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe wygra hulajnogę.

Pierwsza szansa na wygranie już 8 listopada o godzinie 17.00 na antenie Radio Nysa (zobacz szczegóły konkursu). Kolejne szanse 15, 22 i 29 listopada br. Zachęcamy do udziału!

Konkurs jest organizowany z okazji rozbudowy linii diagnostycznej dla pojazdów. Do dyspozycji klientów będzie 5 uprawnionych diagnostów, co pozwala na bezkolejkową obsługę przeglądów rejestracyjnych

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź