Start Aktualności Jutro rusza strefa kibica na kąpielisku miejskim

Jutro rusza strefa kibica na kąpielisku miejskim

przez Nysa Hot

14 czerwca, 18.00. Na ten moment czekają wszyscy kibice w Polsce. To właśnie wtedy reprezentacja Polski zagra ze Słowacją w swoim pierwszym meczu podczas Euro 2020. Część osób będzie kibicować w swoich domach, inni w pubach, alternatywą jest także strefa kibica na kąpielisku Frajda

14 czerwca rusza największa strefa kibica w Nysie

Jutro naszym rywalem będzie Słowacja. O punkty będziemy walczyć również ze Szwecją i z Hiszpanią. Wszystkie spotkania będziemy mogli wspólnie obejrzeć na dużym telebimie na kąpielisku miejskim przy ul. Saperskiej. Organizator wydarzenia – Agencja Rozwoju Nysy przygotowała szereg niespodzianek, w tym pojedynki robotów!

– Dzięki naszym robotom rozegramy własne mistrzostwa na małym boisku. Do zabawy zachęcamy dzieci, ale również dorosłych. Będziecie mogli sprawdzić się również w strzelaniu z kuszy, czy w zawodach sumo robotów LEGO.  Będą ponadto wyścigi robotów i przewożenie towarów na czas – mówi Marek Cylny z nyskiej Kreatorni.

14 czerwca nie skorzystamy jeszcze z pełnej oferty kąpieliska, ale od meczu z Hiszpanią będziemy mogli skorzystać z basenowych niecek i zjeżdżalni. Przyda się, by ostudzić emocje towarzyszące zmaganiom Biało-Czerwonych na Euro. – Oprócz strefy kibica zorganizujemy również tak lubianą przez mieszkańców Noc Basenów – zapowiada Bogdan Wyczałkowski, Prezes Agencji Rozwoju Nysy.

W Opolu kibice będą mogli skorzystać ze strefy kibica w Amfiteatrze.

ARN szykuje sporo atrakcji zwłaszcza dla najmłodszych

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź