Start Hot Kabaret Hrabi ponownie w Nysie!

Kabaret Hrabi ponownie w Nysie!

przez Nysa Hot

12 marca 2022r. do Nysy ponownie przyjedzie tak lubiana u nas grupa kabaretowa Hrabi. Artyści wystąpią na deskach Nyskiego Domu Kultury. W przyszłym roku będą świętować 20-lecie działalności scenicznej! 

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

🔹Data: 12.03.2022
🔹Otwarcie bram: 18:30
🔹Start koncertu 19:00
🔹Miejsce: Nyski Dom Kultury,
ul. Wałowa 7, Nysa

BILETY

Bilety znajdziecie u oficjalnego dystrybutora:
https://kabaretowebilety.pl/nysa-kabaret-hrabi-i-czeslaw-jakubiec-ariaci/wydarzenie/2224

KABARET HRABI & CZESŁAW JAKUBIEC „ARIACI”

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu.

W tym roku Hrabi będą świętować swoje 20-lecie. W 2022 roku mija bowiem dokładnie 20 lat od początku ich działalności! W czasie ich spektaklu możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Organizatorem wydarzenia jest firma Eskander.

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź