Start Aktualności Katarzyna Czochara wystartuje w wyborach na Burmistrza

Katarzyna Czochara wystartuje w wyborach na Burmistrza

przez Nysa Hot

Wczoraj na konferencji prasowej poseł na Sejm RP Katarzyna Czochara oficjalnie potwierdziła, że będzie ubiegać się o urząd Burmistrza Prudnika.

– Kocham Prudnik. I wiem, że moje miasto potrzebuje zmian. Mam nową i świeżą wizję, mam plan, doświadczenie i energię! Ale przede wszystkim mam również Was – dobrych i tak samo kochających naszą gminę ludzi! Już niebawem zaprezentuję kompleksowy program. Bądźcie ze mną – mówi Katarzyna Czochara, poseł na Sejm RP.

W ostatnich wyborach parlamentarnych Katarzyna Czochara startująca z list PiS zdobyła ponad 20 000 głosów (najwięcej w powiecie nyskim i prudnickim). Jej partia zanotowała także świetny wynik w gminie Prudnik. Na PiS oddano ponad 42% głosów (zaś na KO 27%).

O fotel Burmistrza Prudnika powalczą także obecnie urzędujący włodarz Grzegorz Zawiślak (wspierany dawniej przez Kukiz’15 a obecnie startujący z komitetu Porozumienie Samorządowe Powiatu Prudnickiego), a także kandydat Platformy Obywatelskiej Leszek Czerba, emerytowany dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Opolu.

Foto: Katarzyna Czochara/Facebook

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź