Start Rozrywka Kiedy Jarmark Bożonarodzeniowy?

Kiedy Jarmark Bożonarodzeniowy?

przez Nysa Hot

Do Świąt pozostało jeszcze co prawda sporo czasu, ale Nyski Dom Kultury już przygotowuje się do tegorocznego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Wydarzenie powraca do Bastionu św. Jadwigi. Zapewne, jak co roku, znów przyciągnie tłumy chętnych.

Jarmark odwiedzają nie tylko nysanie i mieszkańcy naszego powiatu, ale też goście z Czech. Nasi południowi sąsiedzi cenią sobie jakość dostępnych produktów i szeroki wybór. Wystawcy znów przygotują moc atrakcji, od pysznego tradycyjnego jedzenia, po choinki, stroiki i rozmaite ozdoby. Nie zabraknie pysznych pierogów, słodkości i miodów wprost z lokalnych pasiek. Zresztą siłą naszego regionu są właśnie produkty lokalne z certyfikatem Nyskiego Księstwa Jezior i Gór, i to o nie najczęściej pytają klienci podczas Jarmarku. Będzie też sporo atrakcji dla najmłodszych, a tą największą będzie oczywiście św. Mikołaj. Sympatyczny staruszek z Laponii przygotuje dla dzieciaków masę niespodzianek.

Tegoroczny Jarmark Bożonarodzeniowy odbędzie się w dniach 14-15 grudnia w Bastionie św. Jadwigi. Już teraz warto zapisać ten termin w swoich kalendarzach.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź