Start Hot Kiedy otwarcie Centrum Przesiadkowego?

Kiedy otwarcie Centrum Przesiadkowego?

przez Nysa Hot

Pasażerowie z niecierpliwością czekają na otwarcie Centrum Przesiadkowego w Nysie. Jak informuje w mediach społecznościowych Sekretarz Miasta, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem obiekt zostanie oddany do użytku w marcu.

– Już dzisiaj teren i sam budynek w przestrzeni publicznej prezentują się okazale. Cieszy mnie fakt, że kolejna część naszego miasta zostanie zrewitalizowana. Mamy nowe place, drogi, zatoki postojowe dla autobusów i taksówek. Miejsca parkingowe dla samochodów osobowych a nawet wiatę na rowery, zegar i poidełka. Budynek dworca przeszedł kapitalny remont i zyskał nową elewację a teren przyległy będzie ładnie oświetlony – mówi Piotr Bobak.

Wewnątrz budynku będzie działać m.in. znana cukiernia, siłownia z salami fitness, czy też poradnia psychologiczna oraz salon urody.

Wewnątrz Centrum Przesiadkowego im. Kresowian, bo taką nazwę nadała Rada Miejska, nie zabraknie akcentów związanych z napływem do Nysy ludności z Kresów.

Przypomnijmy, że budowa Centrum Przesiadkowego to wspólna inwestycja Gminy Nysa i Starostwa Powiatowego w Nysie.

Foto: Piotr Bobak Sekretarz Miasta/Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź