Start Aktualności Kiedy pogrzeb Janusza Sanockiego?

Kiedy pogrzeb Janusza Sanockiego?

przez Nysa Hot

7 grudnia w kędzierzyńskim szpitalu zmarł Janusz Sanocki, były burmistrz Nysy, były poseł na Sejm RP i i prezes Nyskiego Towarzystwa Społeczno – Kulturalnego. Miał 66 lat. Pogrzeb Janusza Sanockiego odbędzie się w najbliższą sobotę. 

W sobotę 12.12.2020 r. o godzinie 11:00 w Bazylice św. Jakuba i Agnieszki w Nysie odbędzie się msza św. żałobna w intencji śp. Janusza Sanockiego. Po niej na cmentarzu Jerozolimskim odbędzie się pogrzeb w grobie rodzinnym. Rodzina zmarłego opublikowała list dotyczący uroczystości pogrzebowych. Poniżej zamieszczamy jego treść.

Szanowni Państwo!
Drodzy Przyjaciele!

Życie jest nieprzewidywalne. W tych ciężkich czasach przyszło nam żegnać mojego męża – Janusza Sanockiego, byłego burmistrza Nysy oraz posła na Sejm RP, człowieka który całe swoje życie poświęcił trosce o dobro Ojczyzny oraz każdego człowieka, którego los stawiał na jego drodze.

Z nawet najtrudniejszego doświadczenia może wyniknąć dobro. Zwracam się do wszystkich z prośbą o modlitwę za duszę śp. Janusza oraz za naszą Ojczyznę.

Zwracamy się do wszystkich chcących wziąć udział w ostatnim pożegnaniu mojego męża Janusza o zachowanie szczególnych środków ostrożności ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną, zarówno podczas mszy jak i pogrzebu.

Zamiast kwiatów uprzejmie prosimy o ofiarę na Hospicjum św. Arnolda Janssena w Nysie.
Pieniądze prosimy wpłacać na numer konta podany poniżej, lub do oznaczonej skarbonki pod kościołem.

Numer konta bankowego Hospicjum: 86 1090 2167 0000 0001 2366 4949

Elżbieta Sanocka z rodziną

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź