Start Aktualności Kiedy Stal Nysa zagra pierwszy mecz w PlusLidze?

Kiedy Stal Nysa zagra pierwszy mecz w PlusLidze?

przez Nysa Hot

Emocje po awansie do ekstraklasy jeszcze nie do końca opadły, ale czasu na świętowanie nie ma za wiele, bo przed drużyną dużo pracy. Krzysztof Stelmach i Wojciech Janas muszą dobrze wkomponować w zespół nowych graczy, by liczyć się w walce z najlepszymi zespołami w kraju. Na razie nie znamy pełnego terminarza rozgrywek, ale władze siatkarskiego związku uchyliły już rąbka tajemnicy.

Pierwsze kolejka nowego sezonu PlusLigi ma zostać rozegrana między 11 a 13 września. Co ciekawe, zamiast rywalizacji w systemie środa-sobota, mecze będą odbywać się wyłącznie w weekendy. Dodatkowo, start PlusLigi poprzedzi wyjątkowy, rocznicowy turniej, który wstępnie zaplanowano na 5 września, ma to być forma uczczenia 20-lecia ligi.

Na razie nie wiadomo co ze sprzedażą biletów i karnetów na mecze Stali. Klub w oficjalnym komunikacie prosi o cierpliwość i zapewnia, że wkrótce poinformuje, jak wygląda sytuacja z wejsciówkami na mecze.

Przypomnijmy, że Stal wzmocnili Zbigniew Bartman, Michał Ruciak, Marcin Komenda, Bartosz Lemański i Wassim Ben Tara. Klubowi udało sie też utrzymać trzon drużyny z poprzedniego sezonu.

Foto: Stal Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź