Start Hot Kierowca bmw prowadził auto pijany, a pasażer miał narkotyki

Kierowca bmw prowadził auto pijany, a pasażer miał narkotyki

przez Nysa Hot

Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli 48-letniego kierowcę, który miał we krwi prawie 2 promile alkoholu. Pasażer natomiast przewoził woreczek z marihuaną. 

Podczas patrolu policjanci zatrzymali do kontroli bmw. Od razu wyczuli od mężczyzny alkohol oraz charakterystyczny zapach suszu roślinnego. 48-latek został zbadany alkomatem, który pokazał prawie 2 promile alkoholu w organizmie mężczyzny. Na dodatek kierowca miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

– Policjanci drogówki przebadali kierującego testerem narkotykowym, gdzie uzyskali wynik pozytywny. W związku z powyższym, mężczyźnie, została pobrana krew do badań. Podczas kontroli policjanci zauważyli w pojeździe woreczek foliowy z zawartością. Jak się okazało, był to środek odurzający w postaci marihuany. 38- letni pasażer oświadczył, że substancje należą do niego. Teraz mężczyźni za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem – informuje nyska Policja. 

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i pomimo sądowego zakazu zagrożone jest karą nawet do 5 lat więzienia.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź