Start Hot Kierowca bmw zniszczył słup energetyczny i wjechał do rowu

Kierowca bmw zniszczył słup energetyczny i wjechał do rowu

przez Nysa Hot

Kierowcy grozi kilkutysięczna grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów a nawet do 3 lat więzienia.

– Do tego zdarzenia doszło 30 stycznia, przed godziną 23:00. W miejscowości Strzelce Namysłowskie kierujący bmw wypadł z drogi i uderzył w słup energetyczny. Podróż zakończył w przydrożnym rowie. Samochodem podróżowały cztery młode osoby. Wszyscy byli nietrzeźwi. Poważnych obrażeń ciała doznał 25-letni pasażer, który został przewieziony do szpitala – informuje namysłowska Policja.

Policjanci zatrzymali 24-latka, który podejrzewany jest o kierowanie bmw. Mężczyzna w chwili zatrzymania miał blisko promil alkoholu w organizmie.

– Badanie narkotestem wykazało, że mógł być również pod działaniem środków odurzających, dlatego została mu pobrana krew do badań.

W bmw jechały także dwie kobiety w wieku 19 i 22 lat. One także były pijane, obie miały po 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nie odniosły poważnych obrażeń w zdarzeniu.

– 24-latek po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany na okoliczność wypadku drogowego. Za spowodowanie wypadku drogowego będąc pod wpływem alkoholu i narkotyków, grozi mu kilkutysięczna grzywna, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów a nawet do 3 lat więzienia.

Foto: Namysłowska Policja

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź