Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 23 marca 2026 16:44
Ważne!
Reklama

Kilkanaście samochodów zniszczonych. Policja zatrzymała podejrzanego

Kilkanaście samochodów zniszczonych. Policja zatrzymała podejrzanego

Policjanci z Krapkowic zatrzymali 28-latka podejrzanego o zniszczenie kilkunastu aut. Mężczyzna miał uszkadzać szyby w zaparkowanych samochodach.

Proceder niszczenia samochodów na terenie powiatu krapkowickiego trwał od tygodni. Właściciele pojazdów oszacowali straty na kilkadziesiąt tysięcy złotych.
- Kryminalni namierzyli i zatrzymali 28-latka, mieszkańca gminy. Dodatkowo, w chwili zatrzymania znaleźli przy nim narkotyki. Kierował również swoim samochodem nie posiadając uprawnień, a pojazd nie miał ważnego ubezpieczenia - informuje opolska Policja.
Mężczyzna usłyszał 12 zarzutów, m.in. zniszczenia mienia i posiadania narkotyków. Teraz 28-latkiem zajmie się sąd. Grozi mu kara do 5 lat więzienia. Foto ilustracyjne: Pixabay 

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Ostatnie komentarze
Autor komentarza: meskalinaTreść komentarza: Przez jakiś czas to się uspokoiło, ale jak widać nie na długo 🤦‍♀️Data dodania komentarza: 16.03.2026, 18:05Źródło komentarza: 11 pożarów w jeden dzień. Pilny apel nyskich strażaków do mieszkańcówAutor komentarza: erniTreść komentarza: A co z tym ulizanym lamusem z hali nysa?Data dodania komentarza: 3.03.2026, 14:24Źródło komentarza: Artur Kamiński będzie doradzał Prezydentowi RPAutor komentarza: kierowczyniTreść komentarza: Nareszcie...serce sie kraje jak widzi sie malolatow jak zasuwaja na swoich hulajnogach,rowerach po glownych drogach bez kaskow na glowie. Gdzie rodzice?Data dodania komentarza: 28.02.2026, 07:52Źródło komentarza: Już niebawem nowe zasady dla hulajnóg i rowerówAutor komentarza: jjTreść komentarza: Znam tego nauczyciela osobiście i do moich ulubionych nie należy. Niemniej jednak, zanim si e opublikuje taki artykuł tak małym mieście jak Nysa, trzeba się zastanowić, czy warto komuś niszczyć życie. Plus należy sobie zadać pytanie, czy ja sam jestem bez grzechu. W obliczu skandali towarzyskich wstrząsających miastem, na razie w kuluarach, ten artykuł to szafowanie czyimś imieniem i tyle.Data dodania komentarza: 18.02.2026, 20:01Źródło komentarza: Nauczyciel z Nysy z zarzutem przestępstwa na tle seksualnym wobec 17-letniej uczennicyAutor komentarza: xxxTreść komentarza: Znowu straszenie poborem...Data dodania komentarza: 19.01.2026, 17:53Źródło komentarza: Obowiązkowy pobór do wojska. Wiemy kiedy i kogo wezwie armiaAutor komentarza: ToooomekTreść komentarza: W końcu będzie rondo. Tam na STOP to się mało który zatrzymywał.Data dodania komentarza: 16.01.2026, 17:32Źródło komentarza: Rondo na skrzyżowaniu Orzeszkowej i Długosza jednym z elementów większej inwestycji Powiatu Nyskiego
Reklama
Reklama