Start Aktualności Kino na plaży Jeziora Nyskiego

Kino na plaży Jeziora Nyskiego

przez Nysa Hot

Na tę informację czekali wszyscy kinomaniacy. Pod koniec lipca nad nasze jezioro zawita kino plenerowe. Repertuar mają wybrać sami nysanie.

– Z wielką radością informujemy, że 25 i 26 lipca na plaży Ośrodka Wypoczynkowego będzie można położyć się na wygodnym leżaczku lub kocyku i przeżyć niezapomniane chwile podczas plenerowego Kina Filmowego. Do tego piękny obraz zachodu słońca na tle Jeziora Nyskiego otoczone wspaniałym widokiem Gór Opawskich. Rozpalone ogniska nadadzą smaczek całej imprezie. Nie wyobrażamy sobie, że Was tam nie będzie! – informuje na Facebooku Ośrodek Rekreacji „AKWA Marina” w Skorochowie.

O doborze filmów mają zdecydować sami mieszkańcy. Bilety na wydarzenie będzie można nabyć wyłącznie on-line. Wkrótce zostanie uruchomiona strona na której kupimy wejściówki. Cała impreza odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź