Start Aktualności KLER oferuje pracę, niedługo też rozbuduje zakład

KLER oferuje pracę, niedługo też rozbuduje zakład

przez Nysa Hot

Potentat meblowy z Dobrodzienia od 2016r. prowadzi swój oddział w Nysie. Zakład na terenie po byłej FSD ma zostać w przyszłości rozbudowany. Na dzisiaj firma szuka rąk do pracy. Nabór prowadzony jest na stanowiska tapicer, a także szwaczka/szwacz.

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej radni wyrazili zgodę na to, aby w trybie bezprzetargowym wydzierżawić jedną z hal na terenie dawnej fabryki samochodów. Dzięki temu firma KLER wejdzie we władanie nowych powierzchni, w których utworzy miejsca pracy.

mówi Wiceburmistrz Nysy, Marek Rymarz

Na chwilę obecną KLER zatrudnia w Nysie już 60 osób i planuje dalsze zatrudnienia. –  Biorąc pod uwagę dzisiejszą sytuację na rynku pracy, jest to bardzo dobra wiadomość dla tych, którzy chcą pracować w renomowanej firmie – dodaje Rymarz. KLER to rozpoznawalna marka meblowa nie tylko w Polsce, ale też w Europie i na świecie. Jak zdradził niedawno w jednym z wywiadów jej założyciel Piotr Kler, meble zamawiają znani sportowcy, celebryci i politycy. Wśród nich są m.in. słynni bokserscy mistrzowie bracia Kliczko, a nawet prezydent Rosji Władimir Putin. Główny oddział firmy mieści się w Dobrodzieniu. Nyski oddział KLER-a działa na terenie dawnej FSD od jesieni 2016 roku.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź