Start Hot Klub kibica Stali Nysa wstrzymuje doping dla siatkarzy

Klub kibica Stali Nysa wstrzymuje doping dla siatkarzy

przez Nysa Hot

Klub kibica Stali Nysa wydał w mediach społecznościowych oświadczenie o zawieszeniu do odwołania wszelkich działań kibicowskich. Czy to podziała mobilizująco na i tak rozbitą psychicznie drużynę? Zdania w sieci są podzielone.

– Począwszy od następnego meczu w Lublinie Klub Kibica Stal Nysa zawiesza do odwołania wszelkie działania kibicowskie. Nie będzie wyjazdów, nie będzie także prowadzony doping w Nysie. Na decyzję tę składa się tragiczna postawa naszych siatkarzy i to właśnie w dużej mierze od nich zależy kiedy doping wróci. Niech pokażą wolę walki, zaangażowanie jak przystało na sportowca! Dla nas kibiców, Stal Nysa to cały świat i chcemy abyście Wy udowodnili, że noszenie koszulki Stali do czegoś zobowiązuje! – brzmi oświadczenie klubu kibica Stali Nysa.

Przypomnijmy, że Stal przegrała wszystkie mecze w tym sezonie i jest na ostatnim miejscu w tabeli PlusLigi z dorobkiem zaledwie trzech punktów.

Czy brak dopingu podziała na nyskich siatkarzy mobilizująco? Przekonamy się niebawem. W najbliższy poniedziałek Stal zagra na wyjeździe z LUK Lublin. Będzie to ostatnie w tym roku ligowe spotkanie Stali.

Foto: Klub kibica Stali Nysa/Facebook 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź