Start Aktualności Koalicja w radzie gminy pewna?

Koalicja w radzie gminy pewna?

przez Nysa Hot

8 radnych Kordiana Kolbiarza to dobry wynik, ale do większości w radzie potrzeba jeszcze kilka głosów. Zarówno Kordian Kolbiarz jak i Paweł Nakonieczny potwierdzili, że będą rozmawiać o przyszłości miasta.

– Mieszkańcy pokazali, że prowadzona przez Burmistrza Kordiana Kolbiarza polityka ma sens i chcą jej kontynuacji – powiedział dla nhot Przewodniczący Rady Miejskiej w Nysie i kandydat Prawa i Sprawiedliwości na fotel burmistrza, Paweł Nakonieczny. – Naturalne jest, że dwa komitety z dobrymi wynikami czyli KWW Kordiana Kolbiarza i PiS będą chciały się porozumieć. Przy okazji chciałbym podziękować naszym wyborcom za oddane głosy na każdym szczeblu. Nasze struktury zostały wzmocnione o 7 radnych gminnych, 3 radnych powiatowych i 1 mandat w Sejmiku Województwa Opolskiego.

Koalicja z PiS lub PO mogą dać na kolejnych 5 lat polityczny spokój w mieście. A wydaje się, że właśnie tego nam potrzeba. Zaangażowania urzędników w dobrą pracę, bez przepychanek i tracenia czas na prostowanie internetowych hejtów.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź