Start Aktualności Kobieta groziła że się zabije. Potem ona i jej partnerka zaatakowały policjantów

Kobieta groziła że się zabije. Potem ona i jej partnerka zaatakowały policjantów

przez Nysa Hot

Kolejna nietypowa interwencja policjantów w naszym regionie. Mundurowi z Kędzierzyna Koźla pojechali by ratować kobietę od samobójstwa. Tymczasem to oni zostali zaatakowani nie tylko przez nią, ale także jej partnerkę.

Do tych wydarzeń doszło sobotniej nocy w bloku przy ulicy Koszykowej w Kędzierzynie-Koźlu. Jak informuje Radio Park młoda kobieta zamknęła się w swoim mieszkaniu i groziła, że popełni samobójstwo. Ponieważ negocjacje nie przyniosły rezultatu, policjanci postanowili ją ratować i razem ze strażakami wyważyli drzwi do mieszkania.

To wywołało wściekłość kobiety, która niespodziewanie  rzuciła się na mundurowych. Między nią a policjantami doszło do szarpaniny.  Udało się ją uspokoić i zaprowadzić do policyjnego radiowozu. Wtedy policjanci musieli odeprzeć kolejny atak. Zaatakowała ich bowiem jej koleżanka. Policjanci musieli użyć gazu.

Według informacji Radia Park, kobieta rozstała się z partnerką, którą również stwierdziła, że targnie się na swoje życie.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź