Start Hot Kobieta okradziona “na wróżkę”. Policja ostrzega!

Kobieta okradziona “na wróżkę”. Policja ostrzega!

przez Nysa Hot

Policjanci po raz kolejny apelują o ostrożność. Tym razem funkcjonariusze przestrzegają przed ulicznymi wróżbami. W ten sposób została oszukana 47-letnia kobieta.

Przez “wróżbę” straciła 4000 zł

-17 maja, do Komendy Powiatowej Policji w Brzegu zgłosiła się poszkodowana. Jak wynikało z jej relacji, chwilę wcześniej została okradziona. – informuje opolska Policja. 

-W jednej z galerii w mieście podeszła do niej kobieta i poprosiła o pomoc. Tłumaczyła, że nie ma co jeść i jest głodna. Tym wzbudziła litość 47-latki, która dała jej 10 zł. W zamian kobieta zaoferowała wróżbę. Wszystko trwało zaledwie chwilę, a całej sytuacji przyglądała się znajoma podejrzewanej. – dodaje opolska Policja.

Zaabsorbowana 47-latka, nie zauważyła kiedy „wróżka” ściągnęła jej pierścionki z palców. Gdy zorientowała się, że została okradziona, obie kobiety szybko uciekły. 47-latka straciła 4 000 złotych.

Policja przypomina, że gdy dojdzie do takiego przestępstwa należy niezwłocznie zaalarmować policjantów pod numerem 112 i zapamiętać jak najwięcej szczegółów, by móc opisać podejrzane osoby. To pozwoli na szybkie działanie funkcjonariuszy.

0 komentarz
0

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź