Start Hot Nie żyje młoda kobieta, która wypadła z ciuchci turystycznej

Nie żyje młoda kobieta, która wypadła z ciuchci turystycznej

przez Nysa Hot

Do wypadku doszło w piątek (16.07) około godziny 22.00. Grupa osób podróżowała ciuchcią turystyczną, wynajętą na wieczór panieński. Przy ul. Krzywoustego jedna z uczestniczek zabawy wypadła z pojazdu. Finał okazał się tragiczny.

Tragiczny wypadek przy ul. Krzywoustego w Nysie

36-latka była reanimowana na miejscu jeszcze przed przyjazdem karetki przez świadków zdarzenia. Mimo podjętych działań i 3-godzinnej walki lekarzy z Nysy, nie udało się uratować kobiety.

Policja dokładnie zbada okoliczności i przyczyny wypadku. Internauci piszą, że mogło dojść do próby przejścia z jednego wagonika do drugiego. W tej części ulicy Krzywoustego nie ma monitoringu miejskiego. Policja na pewno będzie sprawdzać kamery sąsiednich sklepów, czy też urzędów.

Ciuchcia na co dzień przewozi dzieci i turystów, więc jest stan techniczny jest często sprawdzany. Właściciel firmy zapewnia, że kierowca był trzeźwy i posiada bardzo duże doświadczenie. Jego zdaniem w tej sytuacji nie miał szans na reakcję.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź