Start Hot – Kochamy ten zawód – mówi Grażyna Gawłowska z Domu Mody

– Kochamy ten zawód – mówi Grażyna Gawłowska z Domu Mody

przez Nysa Hot

W naszym stałym cyklu Bliżej Regionu odwiedzamy najciekawsze miejsca w naszym regionie, z duszą, klimatem i takie oferujące produkty najwyższej jakości. Ostatnio zajrzeliśmy do sklepu Ornament, który obchodził swoje 30-lecie. Od ponad trzech dekad Nysa ubiera się także u Grażyny Gawłowskiej, która wciąż emanuje wielką pasją i energią.  Nyski Dom Mody to nieodzowne miejsce dla eleganckich panów i pań szykujących się do ślubu.

Nawet jeśli ktoś na co dzień jest fanem ubioru na sportowo czy wygodnych dresów, to w tym miejscu z pewnością znajdzie coś dla siebie. Gdy potrzebujemy odpowiedniego stroju na wesele, uroczystą galę czy imprezę okolicznościową nasze kroki powinny skierować się do Domu Mody przy ulicy Drzymały.

Od wejścia zajmą się nami profesjonalne panie, które doradzą, podpowiedzą, a gdy trzeba pożartują i porozmawiają na każdy temat. Jeżeli marzysz o garniturze szytym na miarę to Dom Mody jest właściwym miejscem. Szycie na miarę to specjalność firmy, która potrafi stworzyć garnitur praktycznie dla każdego typu sylwetki. Ubierze nas też praktycznie od stóp do głów.

Możemy zdać się na oko pań z salonu, o czym zresztą przekonali się nasi redakcyjni koledzy. Dom Mody ubrał ich na galę rozdania Laurów Kompetencji w Opolu. Wszystko pod bacznym okiem właścicielki Grażyny Gawłowskiej, która energią i pasją mogłaby obdzielić przynajmniej kilka osób, co zresztą udziela się całej uśmiechniętej ekipie.

Na przestrzeni lat zmieniała się moda, gusta, a Dom Mody zawsze dbał o to, by klienci byli ubrani zgodnie z najnowszymi trendami. Co ciekawe, doceniają to także gwiazdy, które specjalnie do Nysy przyjeżdżają po swoje stroje.

Adres Domu Mody znakomicie znają także panie, które szykują się do najważniejszego dnia w życiu. Przyszłe panny młode znajdą tu fachową pomoc. Zresztą, kto zrozumie je lepiej niż inne kobiety. Wybór sukni to niełatwa decyzja, ale w razie potrzeby zamówienia są realizowane w ekspresowym tempie.

Unikalny projekt pozwala na wydobycie z każdej kobiety tego, co najlepsze. Podczas pierwszego spotkania omawiany jest fason i charakter kreacji oraz dobierane są tkaniny. Podczas kolejnych etapów suknia zostaje idealnie dopasowana do sylwetki.

Zapraszamy do obejrzenia materiału video w Pulsie Regionu

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź