Start Hot Kolega i policjanci ruszyli na pomoc 23-latkowi

Kolega i policjanci ruszyli na pomoc 23-latkowi

przez Nysa Hot

23-latek wysłał do kolegi sms o alarmującej treści. Następnie kontakt z nim się urwał. Zaniepokojony mężczyzna zawiadomił policjantów. Na szczęście nie doszło do tragedii.

4 września przed godziną 4:00 nyscy policjanci zostali zaalarmowani, że kolega zgłaszającego prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Po godzinie 3:00 mężczyzna dostał od niego sms i od tej pory nie miał z nim kontaktu. Zgłaszający był pod domem kolegi, ale nie mógł wejść do środka.

– Policjanci pojechali we wskazane miejsce. Od razu weszli na podwórko, a następnie przez okno balkonowe dostali się do domu. W jednym z pokoi zastali 23-latka, który wymagał pomocy. Mundurowi od razu udzieli mu pomocy przedmedycznej i wezwali pogotowie – informuje nyska Policja.

23-letni mieszkaniec gminy Nysa trafił pod opiekę specjalistów.

Pamiętaj! Jeśli znajdujesz się z stanie kryzysu emocjonalnego, poproś o pomoc, nie czekaj aż będzie za późno. Jeśli znasz kogoś, kto znajduje się w kryzysie emocjonalnym nie bądź obojętny. Pomoc można znaleźć w Poradniach Psychiatrycznych i Psychologicznych, Miejskich i Gminnych Ośrodkach Pomocy Społecznej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie. Możesz również skorzystać z Całodobowej Linii Wsparcia dzwoniąc pod bezpłatny numer 800 70 2222.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź