Start Aktualności Kolejna aplikacja o pograniczu. Weź udział w grze terenowej

Kolejna aplikacja o pograniczu. Weź udział w grze terenowej

przez Nysa Hot

Starostwo Powiatowe w Nysie zaprasza do udziału w grze terenowej, organizowanej w ramach projektu „Mobilne pogranicze”. To świetna zabawa, która pozwoli w prosty i przyjemny sposób poznać tajemnice i uroki Powiatu Nyskiego.

Gra terenowa po Twierdzy Nysa

Warunkiem uczestnictwa w Grze jest pobranie aplikacji „Powiat Nyski” z questem pn. „Kto uczynił Nysę jedną z najpotężniejszych twierdz w tej części Europy”. Gra odbędzie się w dniu 25 lipca 2021 r.

♦ Zbiórka uczestników i wpisywanie się na listę obecności od godziny 9.30 w Bastionie św. Jadwigi przy ul. Piastowskiej 19 w Nysie. Start o godz. 10.00.

♦ Trasa Gry ma długość ok. 6 km, kończy się w Forcie II w Nysie.

Link do aplikacji w systemie Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.amistad.treespot.powiat_nyski&hl=pl

Link do aplikacji w systemie iOS: https://apps.apple.com/us/app/id1529587595

Zapraszamy do aktywnego spędzenia czasu i życzymy dobrej zabawy!

Aplikacja jest częścią realizowanego przez Powiat Nyski we współpracy z czeskim partnerem – Miastem Zlaté Hory – projektu pn. „Mobilne pogranicze”. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Interreg V-A Republika Czeska – Polska Fundusz Mikroprojektów Euroregionu Pradziad.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź