Start Aktualności Kolejna stołówka w gminnej szkole wyremontowana!

Kolejna stołówka w gminnej szkole wyremontowana!

przez Nysa Hot

Jak wiadomo zdrowy posiłek to podstawa rozwoju dzieci. Dlatego gmina przywróciła kuchnie i stołówki do naszych placówek oświatowych. Dzięki temu rodzice mogą być pewni, że ich pociechy zjedzą coś pysznego i zdrowego na miejscu, w szkole czy przedszkolu.

Niedawno kompleksowy remont przeszła stołówka w Szkole Podstawowej nr 3 w Nysie. Modernizacja była możliwa dzięki rządowemu programowi „Posiłek w szkole i w domu”. W ramach działań, oprócz odnowienia części jadalnianej, do kuchni zakupiono też m.in. sprzęt  chłodniczy oraz zastawę stołową.

W placówce obecnie przygotowuje się obiady dla 420 uczniów. Obiady są trzydaniowe, urozmaicone, zdrowe i bardzo smaczne.

Wyremontowana stołówka jest kolejnym przyjaznym, komfortowo wyposażonym i po prostu pięknym miejscem w naszej szkole. Wierzymy, że każdy posiłek spożywany w naszej jadalni będzie prawdziwą ucztą nie tylko dla ciała, ale i dla ducha – mówi Monika Baj, wicedyrektor SP 3 w Nysie.

Foto: Gmina Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź