Start Aktualności Kolejna wystrzałowa impreza na Błękitnej Zatoce!

Kolejna wystrzałowa impreza na Błękitnej Zatoce!

przez Nysa Hot

Organizatorzy Trip The Light Fantastic odkrywają karty i ogłaszają artystów, którzy wystąpią 22.06.2024 na imprezie na Błękitnej Zatoce.

– Nadszedł czas na udostępnienie naszego tegorocznego line up-u. W 2024 roku na naszej scenie pojawi się kilka nowych postaci. Mamy też kilka powrotów. Pierwszym artystą, który wystąpi na TTLF 2024 jest IGN. Lokalny producent i dj, który na co dzień żyje i pracuje w stolicy. Jego produkcje to nasycone deep housowe oraz minimalowe utwory, które przywitają was podczas rozpoczęcia naszego wydarzenia. Kolejnych dwóch artystów nikomu nie trzeba przedstawiać. Elber z duetu Hedonist, którego selekcja inspirowana jest klasycznym housem, disco ale równieżro-minimalem. Po udanym zeszłorocznym debiucie wraca do nas również Popii, którego set został przez Was ciepło przyjęty i wciąż słyszymy pozytywne komentarze na temat tamtego występu. Kolejnymi postaciami programu są Boryn oraz Dom Grooves, którzy przyjadą do nas z Wrocławia. Oboje należą do kolektywu Astro-selekcja i znani są z wyśmienitego gustu muzycznego. Duża doza soulu, northern soulu, disco oraz gospelu gwarantowana. Headlinerem wydarzenia jest James Greenwood (Semi-skimmed Edits/Supernature Disco), który zagości na naszej scenie prosto z Manchesteru (UK). Jego edity utworów disco rozchodzą się jak świeże bułeczki, a sety przepełnione są dużą dawką tanecznej energii. W line up-ie nie może zabraknąć U.S.E., który od początku pierwszej edycji nadaje ton całemu wydarzeniu – informują organizatorzy.

Foto ilustracyjne

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź