Start Aktualności Kolejne bardzo ciekawe spotkanie w miejskiej bibliotece

Kolejne bardzo ciekawe spotkanie w miejskiej bibliotece

przez Nysa Hot

Biblioteka miejska w Nysie zaprasza na spotkanie autorskie z Joanną Lamparską, które odbędzie się 29 lutego o godz. 17.00 w Czytelni Czasopism. Po spotkaniu będzie możliwość zakupu książek autorki.

🗿 Joanna Lamparska – dziennikarka, autorka programów telewizyjnych i radiowych, autorka książek o historii i tajemnicach przeszłości, dokumentalistka zajmująca się tematyką zrabowanych i zaginionych dzieł sztuki oraz obozów koncentracyjnych.

🗿Absolwentka filologii klasycznej oraz archeologii sądowej na Uniwersytecie Wrocławskim. W latach 1995–2001 realizowała autorski program telewizyjny „Zaułek Tajemnic” w TVP Wrocław. Prowadziła poranne programy we wrocławskim ośrodku Telewizji Polskiej. W latach 2010–2013 współtworzyła program „Skarby nieodkryte” dla TVP Polonia. Wraz z Michałem Wójcikiem prowadziła serial dokumentalny „Kup pan zamek” realizowanym przez Canal Plus Discovery. Wielokrotnie była konsultantem historycznym dla zagranicznych producentów History Channel i Discovery, wystąpiła także w wielu produkcjach dokumentalnych, m.in. „The Hitler’s Labirynths” (History Channel), „What’s on Earth” (Science Channel), „Golden Train Story” (BBC), w których występowali również Dan Snow, dr Michael Scott i Conor Woodman.
(joannalamparska.pl)

Z przyczyn niezależnych od biblioteki spotkanie zostało przełożone z 23 na 29 lutego.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź