Start Inwestycje Kolejne centrum handlowe w naszym regionie!

Kolejne centrum handlowe w naszym regionie!

przez Nysa Hot

W naszym regionie powstanie kolejne centrum handlowe. Poinformował o tym w mediach społecznościowych włodarz gminy Lubrza.

-Największa inwestycja handlowa – Premium Park Lubrza w naszej gminie stała się faktem. – zapowiada Mariusz Kozaczek, wójt gminy Lubrza. – Grupa Fortis – Inwestor projektu Premium Park w Lubrzy w dniu dzisiejszym podpisał umowę o prace budowlane z Generalnym Wykonawcą, którym została firma Adamietz Sp. z o.o. ze Strzelec Opolskich. Również w dniu dzisiejszym przekazany został plac budowy.

Więcej szczegółowych informacji dotyczących inwestycji mamy poznać w poniedziałek. Wtedy też pojawi się oficjalny komunikat prasowy.

To kolejna tego typu inwestycja zapowiadana w powiecie prudnickim. Przypomnijmy, że w samym Prudniku ma powstać nowoczesny kompleks handlowo-usługowy. Centrum handlowe o powierzchni 6,25 tys. m2 będzie mieścić się przy ul. Skowrońskiego. Wartość inwestycji to około 40 mln zł.

Warto zauważyć także, że to kolejna inwestycja prowadzona przez spółkę Adamietz. Wcześniej firma budowała galerię Dekada w Nysie, a ostatnio stała się właścicielem dawnej rzeźni obok mostu Bema i Książęcego Browaru Nysa.

Foto ilustracyjne: Pixabay

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź