Start Aktualności Kolejna firma przenosi się do Dekady

Kolejna firma przenosi się do Dekady

przez Nysa Hot

Do otwarcia pierwszej nyskiej galerii zostały 43 dni. Jak dotąd inwestor oficjalnie podał, że na Kolejowej zobaczymy m.in. Pana Bułę (drugi punkt tej firmy  w Nysie). Kolejną potwierdzoną firmą, działającą na nyskim rynku jest piekarnia Machela.

Piekarnia działająca do tej pory przy ul. Wrocławskiej obok Fanaberii już oficjalnie przenosi się do galerii Dekada. Nie znamy jednak wszystkich nazw tego typu punktów gastronomicznych, które będą działać w 2-kondygnacyjnej galerii. Wcześniej pojawiła się informacja, że drugi punkt w Nysie otwiera Pan Buła. Tym razem właśnie przy Kolejowej.

Inwestor wciąż jest otwarty na rozmowy z lokalnymi przedsiębiorcami w kontekście dzierżawy lokali handlowo-usługowych. Jak mówił od początku prezes spółki Aleksander Walczak, Dekada zarezerwowała kilka lokali właśnie dla lokalnych firm. W ciągu kilku najbliższych dni powinniśmy poznać kolejne nazwy.

Już w grudniu zakupy zrobimy w znanych sieciówkach bez konieczności dojazdu do Wrocławia, czy Opola. Oprócz ubrań, czy sprzętu AGD, w typowo świąteczne atrybuty zaopatrzymy się w sklepie Carrrefour. – Niewątpliwym atutem naszego formatu jest elastyczne podejście, dzięki czemu możemy wziąć pod uwagę specyfikę centrum handlowego w Nysie i to, jakie produkty będą cieszyć się największym zainteresowaniem klientów z najbliższej okolicy – ocenia Wojciech Sypień, dyrektor odpowiedzialny za rozwój supermarketów franczyzowych w Carrefour Polska.

Dużym udogodnieniem dla osób odwiedzających centrum, zwłaszcza tych robiących w nim duże, codzienne zakupy będzie podziemny parking na ponad 440 pojazdów.

Powiązane artykuły

1 komentarz

Dori 19 października 2020 - 19:45

wszystko pięknie cacy ale szkoda tylko że kino nie ruszy– a tyle czekałem i lipa 🙁

Komentarze niedostępne.

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź