Start Hot Kolejne inwestycje mieszkaniowe w Nysie!

Kolejne inwestycje mieszkaniowe w Nysie!

przez Nysa Hot

SIM Opolskie, z siedzibą w Nysie, pozyskał 15 milionów złotych na rozpoczęcie procesu budowy mieszkań. SIM jest właścicielem dużej działki na byłym poligonie przy ul. Orląt Lwowskich. To właśnie na tej działce planowana jest budowa ponad 300 mieszkań w zabudowie szeregowej.

– Przypomnę, że dzięki pozyskaniu przez Gminę Nysę ponad 30 mln zł., na budowę dróg na byłym poligonie, tereny te, zostały „otwarte” na kolejne inwestycje mieszkaniowe. SIM buduje mieszkania na wynajem z możliwością dojścia do własności – mówi Kordian Kolbiarz, Burmistrz Nysy.

– Dziękuję naszemu Posłowi, Kamilowi Bortniczukowi, Ministrowi Sportu i Turystyki, za konsekwentne wspieranie inwestycji w Nysie! -dodaje włodarz miasta.

Boom mieszkaniowy w Nysie nie zwalnia. Nyski i opolski SIM wybudują w sumie blisko pół tysiąca mieszkań. Kolejne inwestycje zapowiadają także prywatni deweloperzy. Nowe mieszkania mają powstać m.in. przy ulicy Franciszkańskiej oraz przy ulicy Kaczkowskiego.

Zapraszamy także do obejrzenia materiału video (od 1,50′)

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź