Start Na sygnale Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy

Kolejni kierowcy stracili prawo jazdy

przez Nysa Hot
Do grupy osób bez prawa jazdy dołączyli kolejni kierujący. Powodem była zbyt duża prędkość na drodze. Teraz zatrzymani będą musieli korzystać z innego transportu. 

Na trzy miesiące pożegnali się ze swoimi uprawnieniami do prowadzenia pojazdów dwaj mężczyźni z Opolszczyzny. Piratów drogowych zatrzymała nyska policja. Pierwszym zatrzymanym był 21-letni mieszkaniec Ząbkowic. Kierowca volkswagena pędził przez Głuchołazy z prędkością o 55 km/h za dużą. Kolejny kierowca volkswagena, zwrócił uwagę policjantów w Sowinie. 24-letni mieszkaniec Gminy Łambinowice jechał 103 km/h na obowiązującej ”pięćdziesiątce”.
Utrata prawa jazdy to jednak nie wszystko. Każdy z mężczyzn otrzymał mandat oraz 10 punktów karnych. Czas epidemii nie oznacza, że policjanci nie kontrolują prędkości kierowców. Ostanie raporty nyskiej komendy pokazały, że funkcjonariusze skutecznie łapią piratów drogowych. 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź