Start Na sygnale Kolejny groźny pożar. Spłonął dom, rodzina bez dachu nas głową

Kolejny groźny pożar. Spłonął dom, rodzina bez dachu nas głową

przez Nysa Hot

Walentynki nie były spokojne dla strażaków. Musieli dziś walczyć z poważnym pożarem domu jednorodzinnego w Bielicach.

-Kolejny ciężki dzień dla strażaków. Dziś tuż po godzinie 10, nyscy strażacy zostali zadysponowani do poważnego pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Bielice, gmina Łambinowice.  – informuje KPP Straży Pożarnej w Nysie.

Na miejscu pracowało aż 10 zastępów straży pożarnej. Oprócz nyskich strażaków z ogniem walczyli też m.in. druhowie z Łambinowic.

– Od razu po wyjeździe z remizy widać było ogromne kłęby dymu unoszące się nad wioską.. Po dojeździe zastaliśmy cały dom w ogniu, na szczęście lokatorzy sami zdążyli opuścić budynek. – informuje OSP Łambinowice. – Po ugaszeniu pożaru rozpoczęliśmy rozbiórkę i przelewanie domu wodą. Na koniec wszystko dodatkowo zostało zlane pianą. Działania zakończyliśmy ok. godziny 15.00. Wylaliśmy około 20 ton wody. Niestety domu nie udało się uratować, uległ całkowitemu spaleniu. Bez dachu nad głową pozostała czteroosobowa rodzina.

Foto: KPP Straży Pożarnej w Nysie 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź