Start Aktualności Kolejny hotel nad jeziorem?

Kolejny hotel nad jeziorem?

przez Nysa Hot

Gmina Nysa ogłosiła przetarg na atrakcyjne nieruchomości gruntowe położone nad Jeziorem Nyskim w okolicy ul. Dębowej, przeznaczone pod obiekty zamieszkania zbiorowego jak hotel, dom wypoczynkowy, schronisko młodzieżowe, czy też pensjonat. Nieruchomości położone są w atrakcyjnym miejscu w odległości  50-200  metrów od nyskiego akwenu z widokiem na Góry Opawskie.

Działka pod hotel nad Jeziorem Nyskim

To drugie podejście do sprzedaży prawa własności nieruchomości położonych w obrębie Skorochowa i Głębinowa. Przyszły najemca będzie mógł wybudować np. hotel. Z pewnością w Nysie rośnie zapotrzebowanie na tego typu usługi w sektorze turystyki. Również same tereny wzdłuż jeziora zyskały w ostatnich latach na atrakcyjności. To za sprawą zarówno nakładu z budżetu samorządu, jak i przedsiębiorców. Oferta Ośrodka AKWA Marina z roku na roku jest coraz bardziej bogata. W tym roku ma ruszyć budowa całorocznych domków letniskowych za ponad 15 milionów złotych, a przy samej plaży, w miejscu dawnego Albatrosa, niedługo ruszy budowa apartamentowca. Tu inwestycja będzie prowadzona w dwóch etapach. Na tapet wraca też budowa mariny dla większych jednostek pływających.

Przetarg na nieruchomości odbędzie się 27 października w Urzędzie Miejskim w Nysie. Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wnieść do 23 października br.

Link do ogłoszenia – http://bip.nysa.pl/?a=6884

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź