Start Aktualności Kolejny kurs samoobrony dla kobiet

Kolejny kurs samoobrony dla kobiet

przez Nysa Hot

9 października rozpocznie się kolejna edycja kursu samoobrony dla kobiet. To inicjatywa, która ma podnieść poczucie bezpieczeństwa mieszkanek Nysy. Udział w kursie jest bezpłatny.

Już po raz kolejny Nyska Formacja Obronno–Taktyczna zaprasza mieszkanki naszej gminy na bezpłatny kurs samoobrony. To już 10. edycja tego wydarzenia. Tym razem kurs potrwa od 9 października do 11 grudnia. W każdy piątek, w godzinach 18.00-19.30 panie będą się uczyły zasad samoobrony w sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Bolesława Prusa 14. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 9 października o godzinie  18.00.

Prosimy przynieść strój sportowy, bo po omówieniu zasad, odbędą się pierwsze zajęcia – mówi Cezary Pryga, prezes Nyskiej Formacji Obronno-TaktycznejZachęcam do przyjścia i wzięcia udziału w zajęciach, gdzie nauczymy się m.in. jak zachować się w różnych sytuacjach zagrożenia.

Zajęcia w dwóch grupach – początkującej i zaawansowanej poprowadzą doświadczeni trenerzy karate.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź