Start Aktualności Kolejny nabór do szkółki pływackiej ARN

Kolejny nabór do szkółki pływackiej ARN

przez Nysa Hot

Nic nie wpływa na naszą odporność tak dobrze jak zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Także, a może szczególnie w czasie pandemii, warto zadbać o ruch. Przez obostrzenia możliwości są mocno ograniczone, ale tutaj naprzeciw wychodzi szkółka pływacka Agencji Rozwoju Nysy.

Już teraz, niezależnie od naszych umiejętności pływackich, możemy zapisać się na zajęcia pod bacznym okiem najlepszych instruktorów. Lekcje są przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.

– Już w grudniu wystartuje nowy cykl szkoleniowy. Skierowany dla tych, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z pływaniem, ale i dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności pływackie – informuje na Facebooku Nyska Szkoła Pływacka ARN. – Zajęcia odbywać się będą na dużym i małym basenie – w zależności od wieku i posiadanych umiejętności. Skontaktuj się z naszymi trenerami i dokonaj już dziś zapisu.

Przypomnijmy, że Agencja Rozwoju Nysy uruchomiła szkółkę pływacką na początku września. Ze względu na duże zainteresowanie uruchomiony został kolejny nabór.

 

Powiązane artykuły

Skomentuj

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź