Start Hot Kolejny pijany kierowca, tym razem kluczyki zabrali mu inni kierowcy

Kolejny pijany kierowca, tym razem kluczyki zabrali mu inni kierowcy

przez Nysa Hot

To już prawdziwa plaga. Po raz kolejny informujemy o kierowcy na podwójnym gazie. Tym razem czujnością wykazali się inni kierowcy i być może zapobiegli tragedii. Mężczyzna nie dość, że był pijany, to jeszcze szarżował na drodze.

– Do zdarzenia doszło wczoraj (28.09.2023 r.) około godz. 22:20 na skrzyżowaniu ul. Sucharskiego oraz Moniuszki w Nysie. Poruszający się tam kierujący zauważyli jak z ul. Moniuszki, na skrzyżowanie gwałtownie wjeżdża mężczyzna kierujący toyotą. Na dodatek ten mężczyzna wymusił pierwszeństwo innemu uczestnikowi ruchu. Widząc to, świadkowie zareagowali natychmiast. Gdy pojazd  marki toyota zatrzymał się, odebrali klucze od 49-latka – mówi st. sierż. Janina Rudkowska, p. o. oficera prasowego KPP w Nysie.

Mężczyzna został zbadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Jak się okazało, przepuszczenia świadków były słuszne. 49-letni mieszkaniec Nysy miał 2,02 promila alkoholu.

Mężczyzna stracił prawo jazy, a jego samochód został odholowany.

Foto: KPP Nysa

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź