Start Hot Kolejny pyszny festiwal nad Jeziorem Nyskim!

Kolejny pyszny festiwal nad Jeziorem Nyskim!

przez Nysa Hot

Nysanie pokochali kulinarne festiwale, o czym świadczy chociażby popularność Festiwalu Pierogów nad Jeziorem Nyskim. Ośrodek Rekreacji AKWA Marina idzie za ciosem i już szykuje kolejną imprezę z pysznym jedzeniem!

Tym razem nie będzie tematu przewodniego, a to oznacza, że będziemy mogli spróbować różnych potraw i smakołyków.  Liczymy, że nie zabraknie kulinarnych niespodzianek.

– Na godzinę 14:00 13 sierpnia (sobota) przygotujcie swoje kubki smakowe i żołądki na prawdziwą UCZTĘ – bo właśnie wtedy startujemy w Festiwalem Lokalnych Smaków na AKWA Marinie. Będzie naturalnie, będzie tradycyjnie i będzie pysznie – zatem nie może Was zabraknąć – mówi Łukasz Bogdanowski z Ośrodka Rekreacji AKWA Marina. 

– Jeśli natomiast nie tylko chcesz kosztować, ale także lubisz się kulinarnie popisywać – zgłoś się do nas i pojaw się na naszym Festiwalu – dodaje Bogdanowski.

Zgłoszenia: l.bogdanowski@wikakwa.pl

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź