Start Hot Kolejny sklep w Nysie. Wkrótce powstanie duży Half Price!

Kolejny sklep w Nysie. Wkrótce powstanie duży Half Price!

przez Nysa Hot

Sklep Shock Price kończy działalność w galerii DEKADA. W jego miejsce powstanie duży Half Price. Nowy sklep zajmie miejsce na parterze galerii. Otwarcie prawdopodobnie na początku lipca. 

– Shock Price kończy u nas działalność, ale nie jest to spowodowane małym zainteresowaniem czy złymi wynikami finansowymi. Wprost przeciwnie. Ta marka się sprawdziła, sprawdził się koncept. Zamykamy Shock Price, aby za 2-3 miesiące otworzyć duży Half Price – mówi Maciej Kwit, dyrektor galerii DEKADA. 

Half Price będzie dwa razy większy niż Shock Price. A to oznacza zdecydowanie większy wybór różnorodnego asortymentu.

– Musimy zburzyć ścianę łączącą Shock Price i CCC i powstanie jeden wielki Half Price. CCC przeniesie się natomiast obok Douglasa. Przepraszam za chwilowe niedogodności, ale już w okolicach lipca z wielkim hukiem otworzymy duży, nowy, ładny Half Price – wyjaśnia Kwit.

W ofercie sklepu można będzie znaleźć odzież, obuwie, kosmetyki, zabawki, czy wyposażenie i dodatki do domu popularnych światowych marek.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź