Start Aktualności Kolejny świetny stand-up w NDK!

Kolejny świetny stand-up w NDK!

przez Nysa Hot

Paulina Potocka wystąpi po raz pierwszy w Nyskim Domu Kultury ze swoim najnowszym programem “Ja to mam szczęście”. Start wydarzenia 23 września o godzinie 19.00.

Bilety dostępne na stronie: https://kbq.pl/104012

Cena biletu: 50zł

Białostocka stand-uperka w programie „Ja to mam szczęście” opowie o swoich najnowszych przygodach związanych z zaręczynami i planowaniem ślubu. Zaskoczy swoją nową energią życiową i historiami o ludziach, których spotkała na basenie i w czasie podróży po Polsce.

Wyjaśni jak wielkie znaczenie ma tęsknota za Elżbietą II i polska inflacja dla posiadaczy karty “Moja Biedronka”.
Paulina Potocka od kilku lat z powodzeniem prezentuje swoje poczucie humoru na scenach w całym kraju. Za swój klimatyczny rodzaj humoru została wielokrotnie wyróżniona na licznych festiwalach komediowych.

Słynie z wyrafinowanych żartów i nieszablonowego podejścia do stand-upu. Prezentuje styl pełen absurdów i abstrakcji, bez pośpiechu.

Na Youtube można sprawdzić jej poprzedni program komediowy „Awokado”: https://youtu.be/fWRxWC3djMg

Występowała w takich telewizjach jak Polsat, TV4, TVP Rozrywka oraz Comedy Central Polska. Prowadzi w Białymstoku scenę standupową. Zajęła II miejsce na PACE 2018 oraz I na Mulatce 2017, dwa razy z rzędu zdobyła tytuł „Królowej Łgarzy” na Festiwalu Małych Form Satyrycznych w Bogatyni. Jej ulubiona piosenka to „Nie poganiaj mnie, bo tracę
oddech”.

 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź