Start Rozrywka Koncert muzyki filmowej w Hali Nysa

Koncert muzyki filmowej w Hali Nysa

przez Nysa Hot

To wydarzenie, którego nie mogą przegapić zarówno fani kina jak i muzyki. Mowa o Koncercie Muzyki Filmowej na BIS. 22 września o 19 w Hali Nysa usłyszymy największe hity i najlepsze wykonania utworów z trzech edycji koncertów muzyki filmowej.

Muzyka i film nieodłącznie kojarzą nam się z gwiazdami. Tych w Nysie nie zabraknie. Największe filmowe hity zaśpiewają najlepsze głosy polskiej sceny muzycznej, wśród nich m.in. Justyna Steczkowska, Kasia Moś, Janusz Radek, Andrzej Piaseczny oraz Sławek Uniatowski. Artystom towarzyszyć będzie Polska Orkiestra Muzyki Filmowej. Usłyszymy przeboje z takich filmów jak „Dirty Dancing”, „James Bond”, „Pretty Woman”, „Batman Forever”, „Król Lew”, „Robin Hood: Książę złodziei”, „Dawno temu w Ameryce”, czy „Gwiezdne Wojny”. Emocji i wzruszeń na pewno nie zabraknie. Wydarzenie poprowadzi znany krytyk filmowy i publicysta – Tomasz Raczek.

Bilety na koncert są dostępne tutaj

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź