Start Lifestyle Koncert w galerii DEKADA. Zaśpiewa finalistka The Voice of Poland

Koncert w galerii DEKADA. Zaśpiewa finalistka The Voice of Poland

przez Nysa Hot

W normalnych warunkach grudniowe otwarcie galerii DEKADA miało odbyć się z pompą. Pierwotny plan zakładał m.in. organizację wydarzeń artystycznych. Przez pandemię i obostrzenia obiekt otwarto jednak bez żadnych imprez towarzyszących. W przyszłą sobotę w galerii odbędzie się pierwsze tego typu wydarzenie.

Ania Deko w galerii DEKADA

6 marca o godz. 18. na I piętrze galerii (obok punktu John Coffee) wystąpi utalentowana wokalistka z Nysy, Ania Deko. Organizatorami wydarzenia są stowarzyszenie Ad Astra oraz Fundusz Wsparcia Kultury.

-Nie zapomnijcie maseczek…i dobrego humoru. – podkreślają organizatorzy koncertu w galerii DEKADA.

Opis organizatora

Ania Deko – finalistka 9 edycji The Voice of Poland TVP. Na swoim koncie ma nagranie przeboju Stinga „English Man in New York” w duecie z Kamilem Bednarkiem oraz utwór „Zapomnij”. Swoje pierwsze kroki z muzyką rozpoczęła w wieku 14 lat od napisania piosenki „O nic nie pytaj”, a na swoim muzycznym koncie ma zwycięstwa w muzycznym talent show „Bitwa na Głosy” oraz radiowym konkursie RMF FM „Ja Cię Kręcę”.

Oświadczenie dyrektora galerii DEKADA Macieja Kwita

Informujemy, że Galeria Dekada w żaden sposób nie uczestniczy w tej akcji. Naszym zdaniem nie jest to czas na organizowanie koncertów. Najemca uzyskał pozwolenie sanepidu i policji na organizację koncertu, bardzo kameralnego dla max. 20 osób w ścisłym rezimie sanitarnym. Bądźmy odpowiedzialni.

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź