Start Aktualności Konkurs kulinarny o nagrodę Starosty Nyskiego

Konkurs kulinarny o nagrodę Starosty Nyskiego

przez Nysa Hot

Starostwo Powiatowe w Nysie zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu nyskiego do wzięcia udziału w konkursie kulinarnym „Zdrowe drugie śniadanie”.

– Przedmiotem Konkursu jest przygotowanie propozycji zdrowego drugiego śniadania do szkoły. Propozycja musi zawierać: składniki śniadania, przepis na wykonanie śniadania, opis walorów zdrowotnych, zdjęcie potrawy (max 3 szt.) w wersji elektronicznej, informację czy w przepisie wykorzystano produkty lokalne lub tradycyjne ziemi nyskiej – informuje Starostwo Powiatowe w Nysie.

Do wygrania bony na zakup sprzętu AGD o wartości: I miejsce – 1.000 zł, II miejsce – 900 zł, III miejsce – 800 zł, IV miejsce – 700 zł, V miejsce – 600 zł oraz 3 wyróżnienia po 300 zł każde.

Propozycję śniadania wraz z nazwą i danymi KGW, które je opracowało, należy przesyłać na adres konkurs@powiat.nysa.pl do dnia 23.09.2022 r.

Regulamin konkursu – https://www.powiat.nysa.pl/aktualnosc-8866-konkurs… 

Powiązane artykuły

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Zatwierdź